[give_form id="30"]

Přednášky a semináře

Preventivní přednášky

V době, kdy jsem prožívala domácí násilí, jsem byla studentkou osmiletého gymnázia. Spolužáci ani učitelé nic netušili a já si vlastně ani svůj problém neuvědomovala. Kdyby tehdy přišel někdo, kdo by o této problematice ve škole mluvil či udělal nějakou přednášku, řekl by mi nějaký podobný příběh, který jsem skrytě prožívala já a se kterým bych se mohla ztotožnit, možná by mi všechno došlo mnohem dříve.

Pořádáme preventivní přednášky pro studenty středních škol starší 16 let. Na přednášky vždy jezdí vyškolená krizová interventka, která nejen přednáší, ale i řeší případné problémy se studenty. Dále také zakladatelka nadačního fondu, která si domácí násilí prožila a předává tak studentům své zkušenosti a příběhy. Přednáška trvá 3 vyučovací hodiny a maximální kapacita je 30 žáků ve třídě.

Co je cílem preventivního programu?

– Předcházení výskytu
– V případě výskytu motivace změnit svůj život
– Edukace o formách a znacích domácího násilí
– Interaktivní přístup
– Induktivní metoda učení
– Mapování zdrojů pomoci
– Sestavení osobních hranic

Přednášky a semináře.

Jak se bránit proti vyhrožování? Jak se ubránit facce?

Seminář sebeobrany

S organizací MDS – Mastro Defence System Karlovy Vary pořádáme semináře sebeobrany proti domácímu násilí. Naučíme tě, jak se bránit nejen fyzicky, ale i psychicky. Čeká tě propojení teorie s praxí, uvědomování si problémů, sebeobranné ukázky, učení a praktikování sebeobranných taktik. Společně ti ukážeme, jak si stanovit hranice, které ti pomohou si nenechat už více ubližovat. Seminářem vás provází instruktor sebeobrany MDS Jan Hála, dále krizová interventka Tereza Krsková a Iveta Maurerová se svými zkušenostmi. Může přijít naprosto kdokoliv – ať už sami takový problém zažíváte nebo jste zažívali, nebo někoho takového znáte ve svém okolí, pro jiné seminář může být prevence, osobní růst či nový poznatek. 

Termín a místo semináře se vždy z předem objeví v aktualitách na těchto webových stránkách nebo v událostech na našem facebooku. Pro potvrzení účasti nám napiš na email, že se dostavíš. 

Pokud ti nevadí nebýt anonymní, můžeš účast potvrdit i na facebookových stránkách v události semináře kliknutím na Zúčastním se.

Přijet můžeme kamkoliv.

V případě zájmu o preventivní přednášku či seminář sebeobrany nás kontaktuje na náš email: info@klickusmevu.cz. 

Přijet můžeme kdykoliv a kamkoliv.

Působíme po celé České republice.

BUDEME SE TĚŠIT!