[give_form id="30"]

Přednášky a semináře

Preventivní přednášky

V době, kdy jsem prožívala domácí násilí, jsem byla studentkou osmiletého gymnázia. Spolužáci ani učitelé nic netušili a já si vlastně ani svůj problém neuvědomovala. Kdyby tehdy přišel někdo, kdo by o této problematice ve škole mluvil či udělal nějakou přednášku, řekl by mi nějaký podobný příběh, který jsem skrytě prožívala já a se kterým bych se mohla ztotožnit, možná by mi všechno došlo mnohem dříve.

Pořádáme preventivní přednášky o domácím násilí pro studenty vyšších ročníků středních škol a studenty vysokých škol. Jsou založeny především na komunikaci, aktivitě i samostatných uvažování studentů a uvědomování si jednotlivých dílčích problémů. Přednáší krizová interventka Tereza Krsková a Iveta Maurerová s vlastními zkušenostmi.

Přednášku máme ve více verzích, vždy záleží na délce poskytovaného času školy.

Přednášky a semináře.

Jak se bránit proti vyhrožování nožem? Jak se ubránit facce?

Seminář sebeobrany

S organizací MDS – Mastro Defence System Karlovy Vary pořádáme semináře sebeobrany proti domácímu násilí. Naučíme tě, jak se bránit nejen fyzicky, ale i psychicky. Čeká tě propojení teorie s praxí, uvědomování si problémů, sebeobranné ukázky, učení a praktikování sebeobranných taktik. Společně ti ukážeme, jak si stanovit hranice, které ti pomohou si nenechat už více ubližovat. Seminářem vás provází instruktor sebeobrany MDS Jan Hála, dále krizová interventka Tereza Krsková a Iveta Maurerová se svými zkušenostmi. Může přijít naprosto kdokoliv – ať už sami takový problém zažíváte nebo jste zažívali, nebo někoho takového znáte ve svém okolí, pro jiné seminář může být prevence, osobní růst či nový poznatek. 

Termín a místo semináře se vždy z předemobjeví v aktualitách na těchto webových stránkách nebo v událostech na našem facebooku. Pro potvrzení účasti nám napiš na email, že se dostavíš. 

Pokud ti nevadí nebýt anonymní, můžeš účast potvrdit i na facebookových stránkách v události semináře kliknutím na Zúčastním se.

Přijet můžeme kamkoliv.

V případě zájmu o přednášku na vaší škole či širší zájem uskutečnění semináře přímo ve vašem městě nás kontaktujte na naši emailovou adresu info@klickusmevu.cz.

Působíme po celé České republice.

BUDEME SE TĚŠIT!